Jdi na obsah Jdi na menu

Info

22. 7. 2011

Roxanina situace

Poté co Roxanu naštve její potomek dědic její moci Lucius Malfoy, jako šestnáctiletá na něj použije Cruciatus, za což je uvržena do Azkabanu na doživotí. Začíná se jí říkat Azkabanský démon.

Za čtyři roky se z novin dozvídá že se narodil Harry James Potter. Určuje jej tedy svím dědicem.

O rok později se dozvídá že se Jamesovy a Lily narodily dvojčata Samuel a Sebastian Potterovy, prchá tedy z Azkabanu.

Alexandřina situace

Sirius se s ní rozejede,hledá útěchu u Roxany. Posílá jí dopis do Azkabanu. Obratem se jí vrací sova s instrukcemi co dělat. Řídí se tedy jejími instrukcemi a na Siria pomalu zapomíná.V pohodě vystuduje Bradavice, a jde na bystrozorskou.

Rikiina situace

V pořádku vystuduje Bradavice, jde na léčitelskou. Její vztah s Remusem je pevný.O čtyři roky později přesouvá svoji moc na Harryho Jamese Pottera naštvaná na svého dědice Ronalda Weaselyho.

Selenina situace

V pořádku vystuduje Bradavice , jde na zaklínače. Její vztah s Peterem je pevný.O čtyři roky přesouvá svou moc na Harryho Jamese Pottera, naštvaná na svou dědičku Hermionu Grangerovou.

James Potter a Lily Evans-Potterová

V pořádku oba vystudují Bradavice, asi měsíc po ukončení je svatba. Oba jdou na bystrozorskou. Po třech letech mají Harryho. O rok později se jim narodí ještě Samuel a Sebastian.

Sirus Black

Rozchází se z Alex, v Bradavicích se objevuje se Stacy Adamsovou. V pořádku vystuduje Bradavice, jde na bystrozorskou stejně jako James,Lily, a Alex. 

O tři roky později se stává kmoterm Harryho Pottera. O rok později s Poberty oslavují dvojčata Samuela a Sebastiana.

Ve zkratce děj

Roxana je zavřena v Azkabanu. V Bradavicích se neděje nic zvláštního, až na rozchod Alex a Siria. Alex posílá dopis Roxaně, ta jí obratem odpovídá s instrukcemi.                                       Řídí se jimi na Siria zapomíná. James, Lily,Sirius,Alex,Riki,Selena,Regulus,Lucius,Pabastan,Rodolfus,Bella,Cissa vystudovali v pořádku Bradavice. Zmijozelští se přidávájí v Voldemortovy.                                             James,Sirius,Lily,Alex jdou na bistrozorskou. Rika jde na lečitelskou a Selena na zaklínače.

O tři roky máji Potterovy Harryho, o rok později dvojčata, Azkabansý démon prchá. Harry se seznámí s Dracem Malfoyem jsou nejlepší kamarádi.

  Teď už jsem prozradila moc, takže si zbytek nechám pro sebe.                                       

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář