Jdi na obsah Jdi na menu

Info+1.kapitola

27. 10. 2010

Hl.post.:Harry,Sirius,Rabastan,Regulus,Rodolfus,Dick,Chris a Teodor Potterovy a Bellatrix,Narcissa,Nym,Andromeda,Kelly,Charllote,Emma a Riki Blackovy,Taylor Switchová,Ginny Weasleyová,Hermiona Grangerová,Fred,George a Ron Wesleyovi a další....

Vedl.post.:James a Lily Potterovy,Orion a Walburga Blackovy,Brumbál a uč. sbor,F.Ř.,Voldemort a Smtijedi.,Draco Malfoy a jiní Zmijozelští,upíři,temní elfové,obři,temná stvoření,vodní lidé a další...

        1.kapitola

Seděli ve vlaku,a Rabastan jim vyprávěl co se dozvěděl když tajně poslouchal za dveřmi kde semáma s tátou dohadovali o soutěži talentů,která se bude konat 25.12 den po štědrém dni.

(Lily v Bradavicích učila kouzelné formule,a James OPČM).No a tak mě napadlo že by jsme se taky přihlásili jako Tripllex,a zpívali písničku It's My Life.

Po chvíli přemíšlení bráchové souhlasili,a Harry stačil říct jenom to že v Bradavicích si rozdělí místa,když v tom se rozletěli dveře a vnich stál Draco Malfoy z deseti Zmijozelskými čtvrťáky.(Nastupovali totiž do čtvrtého ročníku)

Ale notak Malfoy,snad si nemyslíš,že nás zastrašíš devítí kamošema....

Teda jako ne že bychom vás nezvládli i poslepu,ale stejně je to nefér,protáhl se Harry,a schválně si nenápadně poodhalil zpod černého trička kousek vypracovaného těla,opáleného zářivým sluncem Španělska.Všichni totiž věděli že Malfoy je na kluky,a miluje Harryho,jeho úhlavního nepřítele.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨v Malfoyově mysli¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

¨Sakra ten Potter na sobě pracuje...proč zrovna Já se musel zamilovat do kluka kterej je na holky,je tak hezkej!

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

Ty máš co říkat Pottere,odsekl Malfoy.

Kdybys za zády neměl sedum bratrů,měl bys v kalhotech dávno,odsekl na obhajobu Malfoy.By ses divil,přidal se k Harrymu Dick.

Tak schválně Pottere,zítra ve Velké síni po obědě,mluvil Malfoy k Harrymu.

Jak chcěš Malfoy,Já to z Brumbálem zařídím,odpověděl Harry.

Malfoy a Jeho kámarádi odešly,a protože vlak začal zpomalovat,převlékli se kluci do hábitů,a jakmile vlak zastavil,sundali kufry z přepážek a vydali se z Expressu ven,měli štěstí že si autoriu vydobili už v půlce prvního ročníku,takže jim všichni uskakovali z cesty,a nemusuli se mačat davem,jako ostatní.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hustý..

(Paddy, 1. 11. 2010 19:28)

Zezačátku jsem byla mírně zmatená, kdo je vlastně kdo, ale Dracovy myšlenky to bohatě vynahradily... xD jen tak dál.. myslím, že se máme na co těšit..